Millefiori Milano
MENU
Millefiori Milano

Poštovné a doprava

Zákazník má pri kúpe tovaru v internetovom obchode www.millefiorimilano.sk (stylovo.sk) všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji. Ak je Vami objednaný tovar skladom, objednávka bude expedovaná do 5 pracovných dní.

Možnosti platby:

 


1. Na dobierku
Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Poplatok za platbu dobierkou je účtovaný sumou 0,90 EUR. Aktuálne je možné za objednávku platiť prostredníctvom dobierky kuriérovi Slovak Parcel Service z dôvodu bezpečnostných opatrení vyplývajúcich zo súčasnej situácie na Slovensku len PLATOBNOU KARTOU.

 


2. Platba prevodom na bankový účet
Platbu za objednaný tovar uskutočníte prevodom na náš bankový účet. Prevodom na bankový účet je možné uhradiť všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Tovar expedujeme v deň pripísania úhrady na náš účet. Číslo účtu zasielame po skontrolovaní tovaru na sklade. Platba bankovým prevodom nie je spoplatnená.

 


3. Online platba kartou
Platba kartou online prostredníctvom GoPay je online platba s najvyššou ochranou. Platba zaisťuje vďaka zabezpečenému prenosu dát a podpore technológie 3D Secure maximálnu ochranu zákazníkom. Platobné údaje sú spravované v súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Platbou kartou je možné uhradiť všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Tovar expedujeme v deň pripísania úhrady na náš účet. Platba online platobnou kartou nie je spoplatnená.

Možnosti dodania tovaru:

 


1. Zásielka kuriérskou spoločnosťou – 2,90 EUR
Zásielka Vám bude doručená do 5 pracovných dní po jej expedícií. Kuriér Vás bude telefonicky kontaktovať ohľadne prevzatia (v prípade platby dobierkou aj uhradenia) zásielky. Zásielky posielame kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service. Na stránke http://www.sps-sro.sk/sk/Vnutrostatna-preprava/Pohyb-vnutrostatnej-zasielky.html môžete sledovať zásielku po expedícii od nás a zaslaní čísla balíka.

 


2. Packeta.sk – 2,50 EUR
Pre doručenie prostredníctvom Packeta prosím nezabudnite v aplikácií vybrať miesto vyzdvihnutia zásielky.

Doprava zdarma pri objednávke nad 50,00 €

​Pri objednávkach nad 50,00 EUR našim zákazníkom dopravu neúčtujeme. Zásielky odosielame kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service. Na stránke http://www.sps-sro.sk/sk/Vnutrostatna-preprava/Pohyb-vnutrostatnej-zasielky.html môžete sledovať zásielku po expedícii od nás a zaslaní čísla balíka.

Millefiori Milano