stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Produktové rady

Millefiori Milano Natural

Interiérové vône Millefiori Milano sú produktom najvyššej kvality talianskej výroby. Vonné difuzéry do interiéru bytu alebo pracoviska sú výbornou voľbou aj pre náročných zákazníkov, ktorých zajíma nielen elegantný dizajn, ale aj kvalita. Vonné difuzéry z kolekcie Natural Vás zaujmú najmä jedinečnými vôňami, pestrofarebným prevedením jednotlivých vôní ako aj možnosťou dokúpenia náhradných náplní z ponuky kvetinových, sladkých, sviežich citrusových, korenistých, ovocných a pudrových vôní. Spríjemnite si atmosféru interiéru vôňou talianskych parfumov a preneste sa tak do sveta luxusu.

Nakupovať

Millefiori Milano, Natural, Difuzér 100ml, Sandalo Bergamotto

Millefiori Milano Selected

Interiérové vône Millefiori Milano sú produktom najvyššej kvality talianskej výroby. Vonné difuzéry do interiéru bytu alebo pracoviska sú výbornou voľbou aj pre náročných zákazníkov, ktorých zajíma nielen elegantný dizajn, ale aj kvalita. Interiérové vône Selected sú jednak elegantným doplnkom do interiéru bytu či pracoviska, ale aj príjemným spoločníkom, ktorý Vám spríjemní každodenné chvíle. Jedinečný dizajn pôsobí elegantne, pričom dizajn v neposlednom rade podčiarkuje výnimočná vôňa talianskych parfumov. Spríjemnite si prostredie, potešte svoje zmysly, ako aj zmysly okolia. Na výber je množstvo vôní, ako pre milovníkov sladkých parfumov, tak aj pre priaznivcov sviežich a citrusových vôní.

Nakupovať

 

Millefiori Milano Via Brera

Interiérové vône Millefiori Milano sú produktom najvyššej kvality talianskej výroby. Vonné difuzéry do interiéru bytu alebo pracoviska sú výbornou voľbou aj pre náročných zákazníkov, ktorých zajíma nielen elegantný dizajn, ale aj kvalita. Kolekcia vonných difuzérov Via Brera z produkcie talianskeho výrobcu Millefiori Milano zaujme nielen svojimi jedinečnými vôňami, ale aj elegantným romantickým dizajnom v prírodných farbách. Nechajte sa rozmaznávať luxusnými talianskymi vôňami doma alebo v práci.

Nakupovať

Millefiori Milano Zona

Interiérové vône Millefiori Milano sú produktom najvyššej kvality talianskej výroby. Vonné difuzéry do interiéru bytu alebo pracoviska sú výbornou voľbou aj pre náročných zákazníkov, ktorých zajíma nielen elegantný dizajn, ale aj kvalita. Interiérové vône z kolekcie Zona od Millefiori Milano sú určené pre tých, ktorí milujú vôňu exkluzívnych parfumov. Kvalitu talianskej produkcie predstavujú vonné difuzéry, ktoré svojou eleganciou ohúria všetkých tých, ktorí milujú luxus a príjemnú atmosféru. Vyberte si s ponuky opojných bytových parfumov Zona, ktoré prinesú do Vášho života pocit radosti a dobrej nálady vďaka jedinečným vôňam.

Nakupovať

Millefiori Milano, Zona, Difuzér 250ml, Spa And Massage Thai

Millefiori Milano Aria

Pohodlné a praktické elektrické vonné difuzéry do zásuvky zabezpečia neustále prevoniavanie interiéru domova, či pracoviska. Dostupné náplne v obľúbených talianskych vôňach Millefiori Milano. Jednoduchý dizajn sa hodí do každého interiéru.

Nakupovať

Millefiori Milano, Aria, Náplň Do Elektrického Difuzéra, Antitabak

Millefiori Milano Air Design

Oživte interiér domova či pracoviska originálnymi dizajnovými difuzérmi Millefiori Milano. Dizajnové difuzéry z kolekcie Air Design obsahujú dizajnovú nádobu na vonnú náplň a vonné paličky alebo keramický nosič vône, neobsahujú náplne, tie je potrebné k dizajnovým difuzérom dokúpiť.

Nakupovať

Millefiori Milano, Air Design, Dizajnový Aróma Difuzér, Small Flower, Čierny Kvet

Millefiori Milano Hydro

Ultrasonické difuzéry jednak zvlhčujú vzduch v interiéri, no vďaka vonným olejom a prírodným siliciam dokážu rozvoniať aj veľké priestory a priniesť tak neopakovateľnú atmosféru. Do ultrasonického difuzéru je vhodné používať oleje a silice, ktoré sú na to určené. Ultrasonické difuzéry sa využívajú aj na aromaterapiu, sú tak vhodné do domácnosti, do práce, do jogových a relaxačných centier a pod.

Nakupovať

Millefiori Milano, Ultrasonický Difuzér, Half Sphere, Bielo-Béžový

Millefiori Milano Car Icon

Taliansky výrobca Millefiori Milano patrí medzi popredných výrobcov interiérových vôní. V súčasnej dobe spoločnosť Millefiori Milano ponúka okrem vonných difuzérov a náplní do vonných difuzérov aj interiérové spreje, vône do auta a produkty pre starostlivosť o bielizeň. Vône do auta sú určené pre náročného zákazníka vďaka svojim parfumovaným vôňam a elegantnému dizajnu, ktorý decentne ozdobí interiér Vášho auta. Výhodou týchto vôní do auta je aj životnosť vône, ktorá prevonia Vaše auto až na niekoľko týždňov, ako aj možnosť dokúpenia náhradnej náplne v obľúbených vôňach. Dizajnovým difuzérom do auta môžete vyjadriť svoj štýl a zároveň zahaliť auto do príjemnej vône talianskych parfumov.

Nakupovať

Millefiori Milano, Car Icon, Metal Shades, Sandalo Bergamotto

Millefiori Milano Laundry

Kto by nechcel mať po otvorení skrine či zásuvky s oblečením neustále pocit čistoty a sviežosti? Šatník je možné prevoňať rôznymi spôsobmi, napríklad vonnými kartami z kolekcie Laundry od Millefiori Milano, osviežovačom textílií v spreji, avivážou, pracím gélom, či parfumovanou vodou na žehlenie. Vysoká kvalita týchto produktov zaručuje spokojnosť s používaním kolekcie Millefiori Milano Laundry.

Nakupovať

Millefiori Milano, Laundry, Aviváž 1000ml, Jonquille